KONST / Litografier / Färglitografi 7707197
nr 770 7197
Färglitografi
signerad, 77/150, 1991, 45x60
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 19:25:06
200 kr
150 kr
250 kr